O mnie + kontakt

KIM JESTEM ?

Cześć! Nazywam się Dominika i lubię spać. Ale, że w życiu trzeba robić coś jeszcze oprócz spania, to dodatkowo w 2016 roku zaczęłam studiować najmniej przyszłościowy kierunek ever. Ciekawe, czy ktoś zgadnie jaki.

COŚ WIĘCEJ O MNIE?

Jak chyba większość lubię czytać  i sluchać muzyki. Ulubione książki często się zmieniają, ale jeśli na tą chwilę miałabym jakiąś wskazać to byłby to „Medicus” Noah Gordona. Uwielbiam oglądać dramaty i przeważnie na nich płaczę. Najlepszymi filmami świata są dla mnie  „Służące”, „Nietykalni” oraz „Gran Torino”.

Jeśli akurat wpadnie mi w ucho jakaś świetna piosenka, od której nie mogę uwolnić się całe wieki, to bardzo często piszę jakieś opowiadanie z cyklu „Widzieć Muzykę”. Zajrzyj do mojego ulubionego tutaj:  Tête à tête

Dodatkowo, gdy chodziłam jeszcze do szkoły, bardzo polubiłam rysowanie w stylu doodle, dzięki youtubowym tutorialom. Niestety, potem zaczęły się wakacje i zrobiłam sobie dużą przerwę, ale już wkróce znowu będę siedzieć na wykładach, więc myślę, że łatwiej mi będzie znaleźć czas na takie „gryzmolenie”.  To udało mi się stworzyć dzięki tutorialom na youtubie:

IMG_20150410_131638

Jeszcze nie mam sprecyzowanej ścieżki życia i  jestem na etapie próbowania wszystkiego, szukania siebie w tym nieco zwariowanym świecie.

SKĄD SIĘ WZIĘŁA NAZWA BLOGA?

Na pomysł Head Divided, czyli „Podzielonej Głowy” (wiem po angielsku brzmi lepiej) wpadłam, kiedy oglądałam pewną animację na youtubie ( pisałam o tym więcej tutaj: ) Wtedy bardziej zwróciłam uwagę na częste wahania nastrojów. Potrafię w jednej chwili śmiać się jak głupia do sera, być najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemii, a w drugiej mieć doła na 124864836483246km poniżej zera. Jestem taką dziwaczną optymistko-pesymistką. Staram się walczyć ze złymi nastrojami, jednak tak jak każdy, mam chwile lepsze i gorsze.

KONTAKT

Gmail : headivided@gmail.com

Instagram : https://instagram.com/head_divided/

Google +

Twitter

Ps. Zapomniałabym dodać,że najbardziej na świecie kocham czekoladę! Mój chłopak twierdzi, że jestem już od niej uzależniona, ale to nieprawda! (powiedziała otwierając kolejną czekoladę…)

file0001466200438

 

 • Czekoladowe(pralinkowe) serce mnie ujęło

  • Haha, czyli nie tylko mnie ujmuje wszelka czekolada 😉

   • Widocznie tak
    sama układałaś czy to zapożyczone zdjęcie ?

    • To zapożyczone zdjęcie z banku zdjęć, ale jeśli kiedyś dostanę tyle czekoladek to zrobię własne 🙂

 • A więc witaj Dominiko – w takim razie zostaję tu na dłużej. Ujęłaś mnie tym królikiem doświadczalnym 😉 Co mogę więcej powiedzieć – wytrwałości w pisaniu no i sukcesów 😉

  • Haha, cieszę się! NIestety, zamiast marchewki idę pochrupać jabłko i dziękuję bardzo 🙂

   • Aż tak dobrze nie znam się na królikach, ale jabłko też zdrowe 😀

 • Barbara Kwaciszewska

  Z ludźmi kochającymi czekoladę nie da się nie dogadać 😀

  • Haha, masz rację 😀 Widzę, że trafił swój na swego? 😀

 • Masz słodki uśmiech, pozdro 😉