Poszerz horyzonty #2, czyli zdrowe jedzenie + linkowe party

Kolejne ciekawe linki + mały bonus dla blogerów, czyli wakacyjne linkowe party! Dowiesz się jak pisać lepsze teksty, poznasz stronkę na której możesz sprawdzić czy to co jesz jest zdrowe + zakładka DIY

Cześć! Dziś kolejny odcinek z serii „Poszerz horyzonty”, a w nim jak zwykle mnóstwo interesujących linków! Tak, to jest właśnie ten czas, gdy odkładasz całą robotę na bok, jeśli masz dzieci to zajmuje się nimi Twój maż, a wszystkie problemy znikają w sekundę – to jest Twój czas na relaks. Weź coś dobrego do przegryzienia (czekoladę, ananasa, czy inne owoce – cokolwiek lubisz) i zaczynamy!

To co ciekawego się działo?

NA BLOGU:

oraz wyjątkowo, z powodu dużych upałów ostatnio: Jak się ochłodzić podczas upału? 8 sposobów!

W INTERNETACH:

http://zdrowyszop.pl/ – Zdrowego szopa poznałam z polecenia Ani z aniamaluje.com, stronka bardzo mi się spodobała i puszczam ją dalej w świat. Dlaczego? Bo nie znając się na dodatkach do żywności można łatwo sprawdzić czy dany produkt to zdrowe jedzenie, czy nie.  Po prostu po wybraniu odpowiedniego produktu pokazuje nam się szop w odpowiednim kolorze. Zielony szop to dobry produkt, natomiast pomarańczowy ma w składzie jakieś podejrzane składniki. Mamy możliwość podejrzeć jakie one są, na co wpływają, jakie są zagrożenia, ale nie musimy tego robić – wystarczy zasugerować się kolorem. Zobaczcie koniecznie i dajcie znać, czy Wasze posiłki to zdrowe jedzenie!

http://https://www.youtube.com/watch?v=wUegAPMKUCU#t=428

Mateusz Grzesiak odpowiada na pytanie o najbardziej ograniczające Polaków cechy. Na początku włączyłam to tylko z ciekawości, sądząc, że ja – nieyoutubowa dziewczyna – na pewno nie wytrzymam 20 minut i wyłączę to po pięciu. Mile się rozczarowałam, bo facet naprawdę wciągająco opowiada i z czystym sumieniem mogę Wam powiedzieć, że te dwadzieścia minut oglądania nie będzie czasem straconym, zwłaszcza, że na końcu jest też o bardzo dobrych cechach Polaków. Jeśli jednak macie mało czasu, to włączcie od 10:32 i posłuchajcie fragmentu o fetyszu magistrów w naszym kraju.

http://www.bigeyes.pl/jak-napisac-emocjonujacy-tekst/ – Piszesz bezpłciowo? Nie umiesz wzbudzić w czytelniku emocji? Justyna z Big Eyes rozwiąże Twój problem! W swoim poście daje parę fajnych wskazówek,  o pewnych rzeczach pewnie nie miałeś bladego pojęcia! Ale spokojnie – nie jesteś sam, mnie też się w pewnych kwestiach oświeciła.

http://www.nielubiediesli.pl/motoodwyk-2-czy-na-pewno-wiesz-czyje-blogi-czytasz/ – Jeśli mam być szczera, to powiem Wam, że kompletnie nie wiem jak opisać ten tekst. Bo z jednej strony chciałabym Wam o nim choć trochę opowiedzieć, a z drugiej nie chciałabym zdradzić o czym jest. Więc powiem tylko, że warto i bardzo możliwe, że po przeczytaniu tego, będziecie zbierali szczękę z podłogi jak ja.

http://www.zaparzeciherbate.pl/6-prostych-cwiczen-doskonalacych-warsztat-pisarski/ – Kinga napisała naprawdę wspaniały tekst i większość tych ćwiczeń mam zamiar wykonać po przyjeździe, licząc, że trochę rozwinę swój warsztat pisarski. Jeśli i Wy chcecie się dowiedzieć jak pisać lepsze teksty – zaglądnijcie tam koniecznie!

http://https://www.youtube.com/watch?v=ANAV0nnD2Zk&feature=youtu.be

– A na koniec coś z kanału, który zachęcił mnie do rysowania, mianowicie Pic Candle. W tym filmiku autor pokazuje jak samodzielnie wykonać niepowtarzalną zakładkę do książki i wiecie co? Moim zdaniem ona jest dużo lepsza niż 99% tych kupowanych we wszystkich empikach, matrasach i innych papierniczych! Jak dobrze pójdzie, to po przyjeździe do domu chyba spróbuję taką zrobić. A skoro już mowa o przyjazdach i wyjazdach, to teraz czas na małe ….

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Już w niedzielę wyjeżdżam na małe wakacje do Włoch, więc do 21 lipca będę nieobecna na blogu. Posty będą się dodawać automatycznie, ale na wszystkie komentarze pewnie odpowiem dopiero po przyjeździe. Mam nadzieję, że będę miała wtedy mnóstwo roboty!

Fanpage’em zajmie się moja koleżanka – N, której za to bardzo dziękuję. Jeżeli chcecie zobaczyć jak sobie poradzi z tym zadaniem, to zawsze możecie dać lajka na fanpage’u: Head Divided.  Natomiast jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się u mnie dzieje, to zapraszam na mojego Instagrama.

Wiem też, że podczas mojej nieobecności zapewne powstanie mnóstwo ciekawych treści i bardzo nie chciałabym ich przegapić. Dlatego właśnie na ten czas otwieram dla Was linkowe party . To takie 2w1 – dla innych blogerów promocja, a dla mnie zaoszczędzenie czasu na przekopywaniu Internetów po przyjeździe 🙂

[inlinkz_linkup id=544234 mode=1]