żyj i daj żyć innym

4 typy najbardziej wkurzających ludzi na świecie

Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś z człowiekiem, którego miał serdecznie dość i najchętniej to by go walnął w łeb kubkiem, patelnią, ewentualnie wielką doniczką. Ceramiczną. Z siódmego piętra.

Poniżej przedstawiam parę typów najbardziej wkurzających ludzi na świecie.

4 TYPY NAJBARDZIEJ WKURZAJĄCYCH LUDZI : 

1) Rodzicu!

Nie mów do swojego huncwota „baranie”, „matole”, „idioto”.  Ja wiem, że dzieci potrafią być nieznośne: zadają mnóstwo pytań, na które nie wiadomo jak odpowiedzieć, nie dają się wyspać w weekendy a swoją artystyczną duszę pokazują poprzez bazgrolenie na ścianie w salonie. Ale to nie usprawiedliwia krzyczenia na nich w ten sposób, a już zwłaszcza na ulicy (autentyk!) Przecież każdy z nas był kiedyś mały i zrobił coś głupiego, prawda? I co, chciałbyś żeby Twoi rodzice darli się na pół ulicy „TY KRETYNIE! ZNOWU ZAPOMNIAŁEŚ POSPRZĄTAĆ POKÓJ!” zamiast na spokojnie wytłumaczyć Ci co zrobiłeś źle i jak możesz to naprawić?

Proszę, nie róbcie tego swoim dzieciom.

2)Nauczycielu!

Nie zadawaj uczniom trzeciego sprawdzianu na piątek! (Ojej, macie już sprawdzian wpisany? To ja zrobię tylko taką dłuższą kartkówkę na 45 min) To wcale nie sprawi, że uczniowie będą się uczyć więcej na Twój przedmiot lub że będą bardziej Cię szanować lub bać. Raczej w piątek „przypadkowo” rozboli ich głowa, brzuch, dostaną nagłej gorączki, amnezji, choroby wściekłych krów.

3)Emerytko!

Nie musisz jechać do supermarketu na zakupy każdego dnia o 7  rano! Przecież o tej porze wszyscy jadą do szkoły/pracy,  czyt. autobusy będą pełne (autobus da się lubić!). A potem pewnie jak zwykle będziesz marudzić, że nikt Ci nie ustąpił miejsca i jaka ta dzisiejsza młodzież niewychowana. Dlatego jeżeli masz wystarczająco dużo czasu to wyjdź z domu później i zrób zakupy o 10, a nie 7 30.

4)Sąsiedzie!

Ja naprawdę rozumiem, że kupiłeś sobie nowy obraz na ścianę i chciałbyś go zawiesić jak najszybciej. Ale do cholery, nie musisz tego robić o 6 rano i budzić połowy osiedla! Albo może znalazłeś dawno zagubioną płytę z utworami z młodości i chciałbyś sobie potańczyć? Super, ale to nie znaczy, że każdy chce słuchać tego puszczonego na pełny regulator!

Tak wiec, nie bądźmy ludożercami i zanim coś bezmyślnie powiemy lub zrobimy zastanówmy się trzy razy. Pamiętaj żeby żyć i dać żyć innym!

PS. Jeżeli zapomniałam o jakimś wkurzającym typie, daj mi znać w komentarzu  🙂