10 najczęściej czytanych postów na blogu, czyli 100 wpisów i linkowe party

Dziś ja, a właściwie to mój blog, obchodzi małe święto. Mianowicie, wraz z dzisiejszym postem, uzbierało się ich już 100! Dla jednych to mało, dla innych dużo, ale dla mnie to przede wszystkim coś w rodzaju kamienia milowego. W końcu gdy zaczynałam to 100 postów wydawało mi się taką wielką liczbą, a wybranie z nich 10 najcześciej czytanych – totalną abstrakcją.  Trochę czasu mi to zajęło, czasem posty pojawiały się cześciej, czasem rzadziej, jednak zawsze ich tworzenie sprawiało mi wielką frajdę.

Ale to miejsce nigdy nie byłoby tak fajne, gdyby nie osoby, które tutaj zaglądają! Dlatego dziękuję wszystkim zaglądającym tutaj, a szczególnie komentującym, którzy w chwiliach kryzysu podnosili mnie duchu. Bez Was by się nie udało! Każdemu z Was przybijam wirtualną piątkę!

To tyle moich podziekowań, więc czas na ranking najczęściej czytanych postów. Na dole czeka też coś dla innych blogujących – linkowe party, gdzie możecie podzielić się linkiem do Waszych najchętniej czytanych wpisów na blogu.  Bardzo chętnie poczytam!

10 NAJCZĘŚCIEJ CZYTANYCH POSTÓW NA BLOGU:

1.CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI / DZIEWCZYNIE?  20 POMYSŁÓW NA KREATYWNY PREZENT

Gwarantuję Ci, że jeśli wybierzesz jakiś prezent z tej listy i dodasz też ulubione słodycze – Twoja druga połówka będzie w siódmym niebie! Dodatkowo przy tym poście wiele osób podrzucało swoje inspiracje w komentarzach, więc myślę, że warto zajrzeć!

2. JAK WYGLĄDA ŻYCIE W KOREI PÓŁNOCNEJ? CZYLI „PRZEŻYĆ. DROGA DZIEWCZYNY Z KOREI PÓŁNOCNEJ DO WOLNOŚCI”

„Przeżyć” to niesamowita historia dziewczyny z Korei Północnej, której udało się uciec z kraju, gdzie nawet matematyki uczy się na zasadzie:

„Jeśli zabijesz jednego amerykańskiego bandytę, a twój przyjaciel dwóch, ile amerykańskich bandytów zginie?”

3. GDZIE CZAS „DLA PRZYJEMNOŚCI?”

Wszyscy pędzimy, widząc wszędzie tylko obowiązki i obowiązki. No i okej, tylko gdzie w tym wszystkim nasz czas „dla przyjemności”?!

4. 5 ŻYCIOWYCH LEKCJI Z FILMU „PLANETA SINGLI”

To z takiej komedii da się czegokolwiek nauczyć? Wbrew pozorom – TAK! I te pięć rzeczy to w sumie kwestia tego, co tylko ja zauważyłam, bo założę się, że jakby inni napisali podobny post, to razem zebralibyśmy ich całkiem niezły zbiór!

5. NIC NIE WIDZĘ!

Czyli mała próba wczucia się w to co czuje osoba niewidoma, bo… Wyobraź sobie, że budzisz się rano, przed oczami – ciemno, a w głowie tylko jedna myśl „nic nie widzę”! Jak się z tym czujesz?

6. JAK SIĘ SZYBKO USPOKOIĆ? 15 SPOSOBÓW! CZ.1

Teoretycznie większość z nas wie co działa na niego łagodząco, ale przeważnie korzysta tylko z tej jednej, najlepszej opcji. A może fajnie byłoby na wypadek następnej kłótni (odpukać w niemalowane!) poczytać jak inni sobie z tym radzą? A nuż okaże się, że znajdziecie coś co pomaga Wam bardziej?

7. SAMOTNOŚĆ JEST ZŁA!

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że rozpaczliwie gonimy za obecnością drugiego człowieka. Cały czas chcemy być z ludźmi, wychodzić z nimi, a na fejsie zasypuje nas miliard zdjęć z melanżów życia. No i oczywiście przyznać się, że weekend spędziłeś w domu, lub po prostu samotnie pojechałeś na rower, czy rolki to zbrodnia! Do więzienia, za kratki w tej chwili!

8. JAK SIĘ OCHŁODZIĆ PODCZAS UPAŁU? 8 SPOSOBÓW!

Nie przepadam szczególnie za latem.  Jednak postanowiłam, że nie będę smerfem marudą, który tylko na wszystko narzeka i postaram się coś z tym nielubieniem zrobić. Jako, że najbardziej problematyczne jest dla mnie właśnie to niemiłosierne ciepło, to dzielę się moimi sposobami na ochłodę.

9. „PRAKTYKANT” (THE INTERN) – CZY WARTO OBEJRZEĆ? MOJA OPINIA!

Szukacie idealnego filmu na chłodny jesienny wieczór? Zastanawiasz się nad obejrzeniem „Praktykanta” (The Intern), ale nie wiesz, czy warto? Cóż – przeczytasz i już wiesz!

10.  8 SPOSOBÓW NA ZROBIENIE NIESPODZIANKI, KTÓRA NAPRAWDĘ UCIESZY!

Od zawsze miałam problem z robieniem innym prezentów, a niespodzianki, to już w ogóle była masakra. Teraz, dzięki przyjaciółce, już wiem, co robić, żeby moje niespodzianki na pewno sprawiały przyjemność i wywoływały uśmiech na twarzy obdarowanego!

JAK NAZWAĆ BLOGA? MOJA HISTORIA

Pomysł na nazwanie bloga „Head Divided” wpadł mi do głowy, gdy tylko przypomniałam sobie niedawno oglądaną animację na youtubie.  W filmiku poniżej walczą ze sobą dwa organy: serce i umysł. Natomiast u mnie jest inaczej: pozytywna strona mnie walczy z tą negatywną, a że wszelkie decyzje podejmujemy w głowie, to tak powstało „Head Divided”.

LINKOWE PARTY DLA INNYCH TWÓRCÓW

Czyli tak jak pisałam wyżej: jeśli tworzycie w sieci coś fajnego – pokażcie się! Wstawcie linki do najczęściej czytanych postów na Waszych blogach, chętnie poczytam!


Zdjęcie tytułowe pochodzi ze strony stocksnap.io