Poszerz horyzonty #3, czyli jak znaleźć pracę,

Cześć! Trochę czasu minęło od ostatniego „poszerzania horyzontów”,  więc myślę, że najwyższy czas to nadrobić!

Dlatego teraz rozłóż się wygodnie na kanapie, ulubionym fotelu, czy nawet hamaku w ogródku, weź w dłoń coś pysznego, co umili Ci tą chwilę relaksu i zaczynamy!~

To co ciekawego się działo?

NA BLOGU:

Wycieczka do Rzymu – relacja

Migawki z Włoch #2 – najpiękniejsze krajobrazy

„W głowie się nie mieści” – moja opinia na temat filmu

W INTERNETACH:

Jak znaleźć pracę? Co zrobić przed rozmową o pracę? Myślę, że każdy z nad niejednokrotnie zadawał sobie te pytania, przeszukiwał pół Internetu i jedyne co umiał znaleźć to jakieś beznadziejne porady. W tym filmiku Marta podaje 9 sposobów dla szukających pracy, a że sama jest niesamowicie pozytywną i motywującą osobą, to daje wielkiego kopa do działania!

http://patibloguje.me/2015/07/07/dlaczego-jestes-smutny-summer-time/ – „Dlaczego jesteś smutny? „ – to wpis, który czytałam, co chwilę myśląc sobie: „Też tak mam!” I jeśli Twój czas na przeglądanie internetów na dziś jest ograniczony i musisz wybrać tylko jedną rzecz – przeczytaj właśnie to.  Obiecuję, że nie pożałujesz!

http://autopogon.blogspot.com/2015/07/from-slovenia-with-love-erasmus.html – Autorka bloga opowiada o swoim wyjeździe do Słowenii na „training course”. Przyznaję się bez bicia, że nie wiedziałam, że to państwo jest takie piękne! Szczególnie zachwyciły mnie ostatnie zdjęcia z Bled – czułabym się tam jak w raju! Oczywiście przeczytajcie całą relację, a nie tylko zdjęcia, bo dziewczyna naprawdę fajnie pisze i coś czuję, że będę tam często wpadać!

http://lepiejmyslec.pl/o-tym-dlaczego-czasami-powinienes-zrzucic-z-siebie-ubrania/ –  Kto z nas mieszkając samemu chodzi po domu nago? A kto wstydzi się kompletnie swoje ciała? W tekście „Dlaczego czasami powinieneś zrzucić z siebie ubrania” autorka zaprasza do zorganizowania sobie małego wyzwania, ale nie będę zdradzać szczegółów – wszystkiego dowiesz się klikając w link!

Lubicie „Minionki”? Mi też się całkiem podobały (moja opinia tutaj)! A chcielibyście umieć narysować te śmieszne stworki? Jeśli tak – Pic Candle przychodzi nam z pomocą! Zobaczcie jak genialnie rysuje i spróbujcie sami!:

https://www.youtube.com/watch?v=KKdc36kQJec

http://michalpasterski.pl/2008/11/jak-zwiekszyc-swoja-pewnosc-siebie/ – Ktoś ma problem z pewnością siebie? Ten tekst jest dla Ciebie! Moim zdaniem porady Michała są bardzo trafne i niektóre z nich pewnie sama spróbuję wprowadzić w życie!

http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2015/08/69-dowodow-na-to-ze-islandia-jest-nie-z.html – Króliczek Doświadczalny bardzo ciekawie pisze o Islandii! Tutaj podaje 69 dowodów na magię tego państwa! Zajrzyjcie koniecznie, mnie wiele rzeczy zaskoczyło! Bo czy wiedzieliście, że nie ma tam komarów ani mrówek? Latem czułabym się tam jak w raju, nie musząc używać tych wszystkich sprejów na odstraszenie robactwa itd! Do tego brak nazwisk, największe spożycie coca coli i tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że muszę tam kiedyś pojechać! Tak więc, to pozycja obowiązkowa do przeczytania!

Nie wiem jak u Was, ale moja czekolada właśnie „wyszła”, tak samo jak przepyszne kakao! A to oznacza, że czas zakończyć „poszerzanie horyzontów” na dziś, ale spokojnie – wkrótce pojawi się kolejny odcinek z ciekawymi linkami!

Jestem strasznie ciekawa czym udało mi się Was najbardziej zainteresować, dlatego czekam na Wasze opinie w komentarzach! Liczę, że to pomoże mi w przyszłości coraz trafniej dobierać interesujące dla Was treści, więc do dzieła – pomóżcie mi w tym!