Poszerz horyzonty #3, czyli jak znaleźć pracę,

Czyli: jak zwiększyć pewność siebie, znaleźć pracę, narysować Minionki i wiele wiele innych!

Cześć! Trochę czasu minęło od ostatniego „poszerzania horyzontów”,  więc myślę, że najwyższy czas to nadrobić!

Dlatego teraz rozłóż się wygodnie na kanapie, ulubionym fotelu, czy nawet hamaku w ogródku, weź w dłoń coś pysznego, co umili Ci tą chwilę relaksu i zaczynamy!~

To co ciekawego się działo?

NA BLOGU:

Wycieczka do Rzymu – relacja

Migawki z Włoch #2 – najpiękniejsze krajobrazy

„W głowie się nie mieści” – moja opinia na temat filmu

W INTERNETACH:

Jak znaleźć pracę? Co zrobić przed rozmową o pracę? Myślę, że każdy z nad niejednokrotnie zadawał sobie te pytania, przeszukiwał pół Internetu i jedyne co umiał znaleźć to jakieś beznadziejne porady. W tym filmiku Marta podaje 9 sposobów dla szukających pracy, a że sama jest niesamowicie pozytywną i motywującą osobą, to daje wielkiego kopa do działania!

http://patibloguje.me/2015/07/07/dlaczego-jestes-smutny-summer-time/ – „Dlaczego jesteś smutny? „ – to wpis, który czytałam, co chwilę myśląc sobie: „Też tak mam!” I jeśli Twój czas na przeglądanie internetów na dziś jest ograniczony i musisz wybrać tylko jedną rzecz – przeczytaj właśnie to.  Obiecuję, że nie pożałujesz!

http://autopogon.blogspot.com/2015/07/from-slovenia-with-love-erasmus.html – Autorka bloga opowiada o swoim wyjeździe do Słowenii na „training course”. Przyznaję się bez bicia, że nie wiedziałam, że to państwo jest takie piękne! Szczególnie zachwyciły mnie ostatnie zdjęcia z Bled – czułabym się tam jak w raju! Oczywiście przeczytajcie całą relację, a nie tylko zdjęcia, bo dziewczyna naprawdę fajnie pisze i coś czuję, że będę tam często wpadać!

http://lepiejmyslec.pl/o-tym-dlaczego-czasami-powinienes-zrzucic-z-siebie-ubrania/ –  Kto z nas mieszkając samemu chodzi po domu nago? A kto wstydzi się kompletnie swoje ciała? W tekście „Dlaczego czasami powinieneś zrzucić z siebie ubrania” autorka zaprasza do zorganizowania sobie małego wyzwania, ale nie będę zdradzać szczegółów – wszystkiego dowiesz się klikając w link!

Lubicie „Minionki”? Mi też się całkiem podobały (moja opinia tutaj)! A chcielibyście umieć narysować te śmieszne stworki? Jeśli tak – Pic Candle przychodzi nam z pomocą! Zobaczcie jak genialnie rysuje i spróbujcie sami!:

https://www.youtube.com/watch?v=KKdc36kQJec

http://michalpasterski.pl/2008/11/jak-zwiekszyc-swoja-pewnosc-siebie/ – Ktoś ma problem z pewnością siebie? Ten tekst jest dla Ciebie! Moim zdaniem porady Michała są bardzo trafne i niektóre z nich pewnie sama spróbuję wprowadzić w życie!

http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2015/08/69-dowodow-na-to-ze-islandia-jest-nie-z.html – Króliczek Doświadczalny bardzo ciekawie pisze o Islandii! Tutaj podaje 69 dowodów na magię tego państwa! Zajrzyjcie koniecznie, mnie wiele rzeczy zaskoczyło! Bo czy wiedzieliście, że nie ma tam komarów ani mrówek? Latem czułabym się tam jak w raju, nie musząc używać tych wszystkich sprejów na odstraszenie robactwa itd! Do tego brak nazwisk, największe spożycie coca coli i tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że muszę tam kiedyś pojechać! Tak więc, to pozycja obowiązkowa do przeczytania!

Nie wiem jak u Was, ale moja czekolada właśnie „wyszła”, tak samo jak przepyszne kakao! A to oznacza, że czas zakończyć „poszerzanie horyzontów” na dziś, ale spokojnie – wkrótce pojawi się kolejny odcinek z ciekawymi linkami!

Jestem strasznie ciekawa czym udało mi się Was najbardziej zainteresować, dlatego czekam na Wasze opinie w komentarzach! Liczę, że to pomoże mi w przyszłości coraz trafniej dobierać interesujące dla Was treści, więc do dzieła – pomóżcie mi w tym!