Poszerz horyzonty #6, czyli 60 artykułów marketingowych, jak nauczyć się rysować

Czyli: aplikacje dzięki którym wyrobisz dobre nawyki, jak nauczyć się rysować, 60 artykułów marketingowych, które musisz znać, czy można przestać się martwić i wiele, wiele innych!

Cześć! Gdy niedawno przeglądałam ostatnie wpisy na blogu, zdałam sobie sprawę, że od ostatniej porcji ciekawych i inspirujących linków z sieci minęło już mnóstwo czasu!  Tymczasem lista ciekawych linków w zakładkach rosła, zwłaszcza 60 artykułów marketingowych aż wołało o puszczenie dalej w świat.

„Dlaczego zapomniałam o tej serii?” – zapytałam siebie. Trochę pomyślałam, przeanalizowałam trochę faktów i stwierdziłam, że koniecznie muszę się lepiej zorganizować. Studia i dojazdy, sprawiły, że mam dużo mniej czasu na pisanie postów, rozwój bloga itd, a przez to też rzadziej zaglądam do archiwów, żeby sprawdzić czy wszystko ukazuje się regularnie.

Nawet nie pamiętam kiedy napisałam ostatnie opowiadanie! A tak, wróć, już wiem – 8 września – Tête à tête.

Trochę mi z tego powodu smutno, ale to też motywacja do lepszego rozporządzania swoim czasem i regularnego zaglądania do zakładek z wartościowymi linkami.

Tak więc teraz usiądź wygodnie w fotelu, najlepiej z gorącą czekoladą i pysznym ciastkiem i już zaczynamy poszerzanie horyzontów!

To co się ostatnio działo?

NA BLOGU:

Po pierwsze: w końcu zmieniłam szablon! Jestem ciekawa, jakie macie wrażenia, czy się Wam podoba, czy nie? Czy wszystko dobrze działa? Chętnie wysłucham Waszych opinii!

A na blogu opublikowałam kilka postów:

6 życiowych lekcji z filmu „Praktykant”

-„Praktykant” (The Intern) – czy warto zobaczyć? Moja opinia!

-Jak pozbyć się jesiennej chandry? 8 sposobów!

-Wyspa kwiatów

-Wsród górskich szczytów

-Bezludna wyspa i statek kosmiczny, czyli parę nietypowych pytań

W INTERNETACH:

Włodek Markowicz wystąpił na TEDx! Na poniższym filmiku mówi, żeby żyć w zgodzie ze sobą:

39 najlepszych aplikacji, dzięki którym zbudujesz dobre nawyki – znajdziecie tam między innymi aplikacje, które pomogą Ci się skoncentrować, wyrobić nawyk codziennego pisania, być bardziej produktywnym, uczyć się czegoś nowego itp. To naprawdę wielka kopalnia wiedzy! Na razie tylko przejrzałam tą listę, ale już znalazłam tam klika aplikacji, które zamierzam wypróbować!

Czy znasz siebie? – Dagmara zadaje kilka pytań, które zdecydowanie zmuszają do zastanowienia się nad samym sobą

Czy można przestać się martwić? – Asia napisała fantastyczny post, który po prostu każdy zamartwiający się na śmierć powinien przeczytać! Zwłaszcza historyjka z książki Pemy Cziedryn do mnie przemówiła oraz genialny cytat Dalajlamy:

Jeśli problem jest do rozwiązania i możesz coś zrobić, nie ma potrzeby by się martwić.
Jeśli nie jest możliwy do rozwiązania, martwienie się nie pomoże.

Jak narysować chłopca i dziewczynkę? Art for Kids Hub opublikował na youtubie świetny tutorial i przyznaję – to jest bardzo łatwe! Sama spróbowałam i nawet pochwaliłam sie efektem tutaj: Instagram, więc myślę, że każdy da sobie z tym radę:

Nie czytam w myślach przez Internet – Świetny wpis, który każdy powinien przeczytać. Bo przyznaj się – ile razy czytałeś genialny wpis na blogu, czy też kilkadziesiąt razy zapętałeś filmik na youtubie, ale tak naprawdę nie zrobiłeś nic, żeby pokazać twórcy, że Ci się spodobał? Żadnego komentarza, „łapki w górę na youtubie, czy nawet głupiego lajka pod tekstem?

Najsłodsze zdjęcia dzieci zwierząt wszech czasów – Mnie najbardziej przypadło do gustu zdjęcie małej żyrafy, foki, kota i …. osła!

„Mandalowe” zwierzęta – mandale to niezwykle kreatywne rysunki, które oprócz szybkiego rozładowywania gniewu (patrz: Jak szybko rozładować złość? 15 sposobów!) wyglądaję po prostu świetnie!

Jak nauczyć się rysować? – cytując Faba:

„Nie potrafię narysować nawet zwykłej, prostej linii”- jeśli należycie do grupy osób, które lubią to sobie powtarzać czytajcie dalej- doskonale znam to uczucie, kiedy wydaje wam się, że rysowanie to nie wasza bajka.

60 artykułów marektingowych, które musisz przeczytać!  – Przyznaję się bez bicia, że jakikolwiek marketing to dla mnie na razie czarna magia! Zwłaszcza facebook mnie nie lubi i systematycznie tnie zasięgi, a co za tym idzie, moje posty widzi niewielu fanów mojej strony (patrz: fb Head Divided). Te 60 artykułów marketingowych na pewno pomoże mi poszerzyć wiedzę, więc może i Wam się to przyda?

Przepiękna piosenka Basi Bulat, która nieźle wpada w ucho:

Jestem bardzo ciekawa, czym udało mi się Was najbardziej zainteresować, dlatego czekam na Wasze opinie w komentarzach! Liczę, że to pomoże mi w przyszłości coraz trafniej dobierać interesujące dla Was treści, więc do dzieła – pomóżcie mi w tym!