Head Divided - autor - Dominika - Ogrody Goczałkowice

O mnie / kontakt

CZEŚĆ!

Mam na imię Dominika i cieszę się, że tu jesteś!

Lubię oglądać filmy poruszające tematykę niepełnosprawności, dramaty, komedie i czytać różnego rodzaju książki. Dobrze czuję się wśród zieleni, na łonie natury, gdzie mogę patrzeć w niebo i podziwiać kształty chmur.  Interesują mnie tematy związane z kreatywnością. Dobrze czuję się w małej grupie ludzi, jestem introwertykiem. Oprócz tego studiuję dwa kierunki, czekolada to prawie moje drugie imię i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się pracować z dziećmi. To moje wielkie marzenie.

Head Divided - autor - Dominika

Jeśli chcesz mnie poznać i dowiedzieć się co lubię, to na pewno pomoże Ci….

5 FAKTÓW O MNIE:

  1. Mój rocznik w szkole to króliki doświadczalne – pisałam nowy egzamin gimnazjalny, nową maturę, a także wszystkie podręczniki musiały być zgodne z nową reformą programową. Jednak nawet to nie przekonało mnie, żeby częściej sięgać po marchewkę.
  2. Gdy piszę z bliskimi znajomymi,  chcę jak najszybciej napisać mnóstwo słów, zupełnie jakbyśmy rozmawiali na żywo. Jednocześnie nie przepadam za autokorektą, bo często zmienia sens wypowiedzi. Szybkość plus brak autokorekty daje mnóstwo literówek, więc jeśli jesteś moim bliskim znajomym, a ostatnio dostajesz w pełni poprawne wiadomości, to uważaj – prawdopodobnie nie piszesz ze mną lub ktoś za mnie pisze to, co mu dyktuję.
  3. Jak pisałam wyżej – uwielbiam patrzeć w niebo. Zawsze wtedy staram się zinterpretować kształty chmur, dostrzegając tam różne postacie, przedmioty i sytuacje – ostatnio widziałam nawet smoka!
  4. Nie cierpię aktualizacji. Już raz i dwa zdarzało się, że ściągnęłam genialną aplikację, która po aktualizacji się posypała lub przestała mi odpowiadać. Dlatego też powiadomienia typu „masz 40 aplikacji do zaktualizowania” to u mnie norma.
  5.  Uwielbiam gierki słowne, dlatego tak bardzo do mnie trafiają hasła Loesje np. „Język polski jest przyjazny – Merda ogonkami”.

SKĄD SIĘ WZIĘŁA NAZWA BLOGA?

Na pomysł Head Divided, czyli „Podzielonej Głowy” (wiem – po angielsku brzmi lepiej) wpadłam, kiedy oglądałam pewną animację na youtubie. Wtedy bardziej zwróciłam uwagę na częste wahania nastrojów i stwierdziłam, że to coś charakterystycznego dla mnie, co może mnie wyróżniać.

Jak to wygląda w praktyce? Mniej więcej tak, że w jednej chwili potrafię być najsmutniejszym człowiekiem w tej galaktyce, a sekundę później już śmieję się, jak głupia do sera.  Jestem taką dziwaczną optymistko-pesymistką. Staram się walczyć ze złymi nastrojami, jednak tak jak każdy, mam chwile lepsze i gorsze.

KONTAKT

Chciałbyś żebym napisała na jakiś temat? Masz sugestie dotyczące ulepszenia tego miejsca? A może po prostu chcesz mi przybić wirtualną piątkę?

W takim razie pisz na:  kontakt [at ] headdivided.pl

Zawsze też możesz się do mnie odezwać na:

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *